Yemek Türk Hazır Yemek Gıda İthalat İhracat San. Ve Ticaret Limited Şirketi yaklaşık 20 yıldır seçkin müşterilerine hazır yemek hizmeti vermeye devam ediyor. 2012’de yeni bir yapılanma içerisine giren şirketimiz üretim, hizmet ve sunum kalitesi ile aranılan, insana ve çevreye olan saygısıyla Türkiye’nin güvenilen bir markası olmak için, “

lezzete bilimsel yolculuk

” sloganıyla yola çıktı.

Yemek Türk İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurmuş olduğu 1500 m2 kapalı alana sahip son derece modern ve işlevsel tesisinde, uzman kadrosuyla günde 10,000 kuver yemek pişirme kapasitesine sahiptir.

Yemek Türk; insana ve çevreye verdiği değer, nitelikli personel, eğitim, kalite, hijyen ve sürekli gelişim ve iyileştirmeye olan inancının gereği olarak çok kısa bir zaman içerisinde TSE EN ISO 9001:2008;Kalite Yönetim Sistemi Belgesini, TSE ISO EN 22000; Gıda Güvenliği Belgesini, Helal Gıda Sertifikalarını almış; TSE ISG OHSAS TS 18001:2008; İş Sağlığı Ve Güvenliği Belgesi, (TSE ISO EN 14001:2004) Çevre Belgesi, TSE ISO EN 10002; Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi çalışmalarını ise sürdürmektedir.

Yemek Türk; İş Merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları ve sağlık kuruluşları, kamu ve özel işyerleri için

kahvaltı

,

öğle ve akşam yemekleri

hazırlamakta,

toplu yemek

hizmeti vermektedir. Ayrıca

düğün

,

nişan

,

açılış

,

kokteyl

organizasyonlarına

özel menüler

hazırlamakta ve konuk ağırlama hizmetleri sunmaktadır.
  • Kurumsal
  • Kurumsal
  • Kurumsal
  • Kurumsal
  • Kurumsal
Share
Rolex came to lime light only with hard work maintaining quality. Let’s have a look on few points to see what makes replica watches uk stand apart in the crowd. Rolex was established on a very moderate scale in California in 1997. To hit the market, they designed replica watches sale for fashion shows and stole the young minds successfully. The quality and designs became talk o the town. Inspired by this, the company set out to replica watches. Rolex was not discouraged when the big companies became bankrupt. Just went ahead with a rock steady mission. replica watches sale reached pinnacle of success in ten years. At this time Billabong International bought this company for $50 millions! rolex replica sale grew to the full under the banner of Billabong. Along with watches, Billabong diverted business into making bags, wallets, belts, hats, shirts, jackets, headphones. But still, breitling replica uk remain as their signature product.